A A A

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال
 

مشتری گرامی

در صورتی که تمایلی به استفاده از سیستم گرمایش دستگاه پکیج خود ندارید و میخواهید فقط از حالت آبگرم مصرفی دستگاه استفاده نمائید با توجه به مدل دستگاه خود یکی از موارد زیر را انتخاب نمائید و طبق دستورالعمل اقدام نمائید. 

 

  • دستگاههای مخزنی فاقد صفحه نمایشگر       دستگاه مخزنی آلزان حالت تابستانه

در این مدل از پکیج ها برای راه اندازی حالت تابستانه دستگاه و عدم استفاده از شوفاژ فقط کافی است کلید پمپ را خاموش کرده، بدین ترتیب پمپ دستگاه از کار خواهد افتاد و دستگاه فقط آبگرم مصرفی را تامین خواهد نمود.

بخاطر داشته باشید در این مدل دستگاهها بمنظور جلوگیری از گریپاژ پمپ لازم است هفته ای یکبار پمپ دستگاه را بمدت 10 ثانیه روشن نمایید.

تذکر: شیرهای فلکه زیر دستگاه را بهیچ عنوان نبندید 

  • دستگاههای دیجیتال دیواری    پکیج دیجیتال آلزان حالت تابستانه

 در این مدل از محصولات شرکت صنایع گرمایشی، در صورتی که تمایل به خاموش کردن سیستم شوفاژ دارید می بایست دکمه s.s.n که در سمت چپ دکمه R واقع شده است را چندین بار فشار داده تا علامت رادیاتور از گوشه سمت چپ و بالای صفحه نمایشگر حذف گردد.بدین ترتیب دستگاه فقط آبگرم مصرفی تولید خواهد نمود.

تذکر: شیرهای فلکه زیر دستگاه را بهیچ عنوان نبندید 

 

  • دستگاههای دیجیتال دیواری 6 دکمه ای دیواری     پکیج آلزان دیجیتالی 6 دکمه ای

 

در این سری از محصولات تولیدی این شرکت، در صورت تمایل به خاموش کردن سیستم گرمایش، می بایست دکمه خاموش روشن/تغییر فصل را چندین بار فشار دهید تا علامت شوفاژ از رویس صفحه نمایشگر پاک شود. توجه داشته باشید این دستگاه قابلیت عملکرد در حالت گرمایش به تنهایی را نیز داراست .

تذکر: شیرهای فلکه زیر دستگاه را بهیچ عنوان نبندید 

 

 

  • دستگاههای دیجیتال ولومی دیواری        پکیج آلزان دیواری ولومی

 

در این مدل از دستگاههای آلزان که از برد پیشرفته دیجیتالی بهره مند می باشد می بایست جهت خاموش کردن شوفاژ ها، دکمه خاموش روشن/تغییر فصل را چندین مرتبه فشار دهید تا علامت رادیاتور از صفحه نمایشگر حذف گردد. 

تذکر: شیرهای فلکه زیر دستگاه را بهیچ عنوان نبندید