A A A

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال
 
پکیج مدل M24 

شرکت صنایع گرمایشی اولین تولیدکننده مشعلهای آتمسفریک و پکیج شوفاژ در ایران است. این شرکت با اتکا به تجربیات کادر پیشرفته و مجرب و استفاده از ماشین آلات مجهز توانسته است مجموعه ای متنوع از انواع پکیج های گرمایشی در بیش از 28 مدل را متناسب با هر نیاز و سلیقه ای تولید نماید.

این شركت در سال 1351 بنام شرکت الکتروترم تاسیس شد. موسس شرکت آقای مهندس محمد رضایی کارشناس ارشد از دانشکده فنی دانشگاه تهران میباشد. شرکت الکتروترم با اخذ نمايندگي انحصاری شركت هاي معتبر تولید کننده پکیج و وسایل گرمایشی (مشعل، رادیاتور و ...) از جمله:
ELM Leblanc, Deville, Atlantic, CICH (SIGMA), Alzan
به عنوان اولين بار در ايران اقدام به فروش، ‌نصب و خدمات پس از فروش انواع پكيجهای شوفاژ ديواري نموده است.

پس از انقلاب و از اوایل دهۀ 60 شرکت الکتروترم با تغییر نام به شرکت صنایع گرمایشی اقدام به توليد انواع مشعل های اتمسفریک نمود و چند سال بعد پس از تکمیل خط تولید انواع مشعل های گازی فن دار و اتمسفریک، نسبت به ساخت اولین پکیج زمینی در ایران اقدام نمود. کارخانه صنایع گرمایشی در زمینی به مساحت 7000 متر مربع واقع در شهر صنعتی البرز میباشد. در حال حاضر این کارخانه با برخورداری از کادری با تجربه و ماشین آلات پیشرفته و تکنولوژی ساخت آلزان فرانسه، قابلیت تولید انبوه بیش از 28 مدل مختلف شامل پکیجهای زمینی و دیواری فن دار ، بدون فن، دودکش از بالا و دودکش از پشت را دارا میباشد.گروه مهندسی آلزان قادر به طراحی و ساخت هرگونه پکیج بر اساس نیاز خاص پروژه شما است. پکیجهای گرمایشی تولیدی آلزان در انواع مدلهای دیواری و زمینی و از ظرفیت حرارتی 20000 تا 100000 کیلوکالری بر ساعت میباشند.
آلزان با بیش از نیم قرن سابقه در امر تولید، شبکه گسترده ای از فروش و خدمات پس از فروش را در سراسر ایران بوجود آورده است. بطوریکه در بيش از 80 شهرستان نمايندگي فعال دارد و در 3 دهۀ گذشته در پروژه هاي بسيار متعددي حضور موفق داشته است.
شرکت صنایع گرمایشی مجهز به آزمایشگاه پیشرفته مجهز جهت تست کنترل کیفیت می باشد و تمامی محصولات خروجی این کارخانه با کیفیت بالا و دارای نشان استاندارد می باشند.
پکیجهای گرمایشی آلزان مجهز به مرغوب ترین قطعات از معتبرترین شرکتهای اروپایی نظیر SIT, DAB, EMMETI,GRUNDFOS,Wilo,Gianonni,Natalini,, می باشد

جهت دریافت فایل pdf  تاریخچه و معرفی تجاری محصولات لینک زیر را دانلود نمایید

http://alzan.net/history.pdf